Ubytovanie

Našim cieľom je poskytnúť Vám ubytovanie v príjemnom domáckom prostredí Ponúkame Vám čarovné ubytovanie v magických Štiavnických vrchoch v zrekonštruovanom ubytovaní Klinger Ubytovanie sa nachádza v Banskej Štiavnici v časti Klinger, 10min peši od historického centra mesta, v krásnej prírode nad tajchom Klinger.

Náš domček má výbornú polohu pri lese, kde je kľud a jedinečná atmosféra na načerpanie novej energie. V okolí je nespočetné množstvo možností na turistiku, bežecké lyžovanie, kúpanie, cykloturistiku a iné športové aktivity. Priamo na ubytovanie nadväzuje náučný chodník Geopark, ktorý sa vinie okolím a odhaľuje geologiskú históriu mesta.

Chodník nadväzuje na križovatku Červená studňa, na ktorom sa v zime začínajú upravené bežkárske trate. Pod domčekom je tajch Klinger, jazro vhodné na kúpanie (5min peši). Historické centum mesta Banská Štiavnica je dostupné peši 10-15min alebo autom 5 min.

ponúkame

Izba Mária (2-4 osoby)

Izba Lucka (2-6 osôb)

Apartmán (2-6 osoby)

Maringotka (2-3 osoby)

F.A.Q.

Vždy radi zodpovieme všetky vaše otázky. Najdôležitejšie informácie nájdete v tejto sekci. Ak máte inú otázku, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi si s vami pokecáme.

Odpoveď na túto otázku nájdete v sekcii kontakt. Pri ceste autom sa nepoliehajte na GPS. Jediná cesta ku nám vedie okolo jazera Klinger.

Na každej izbe je možné ubytovať minimálne dvoch hostí. Žial z prevádzkových nákladov je nerentabilné ubytovať jednu osobu. Samozrejme je možné dohodnúť sa aj na ubytovaní jednej osoby, ale cena bude žiaľ ako za dve.

Kompeltný ceník ubytovania nájdete v sekcii cenník. Mimo jenodtlivých izieb ponúkame aj možnosť rezervácie celého objektu pre rôzne oslavy, hromadné zájazdy, atď…

My sme úplne najviac pet friendly. V našom domčeku sú vítaní haukáči, mňaukáči a po dohode možno aj nejaký ten neškodný hlodavec. Sami máme na dvore niekoľko zvieratiek, keďže sme kamoši s akoukoľvek flórou a faunou.

Hostia by sa mali štandardne odubytovať do 10:00 hod, ale keďže chceme byť so všetkými kamoši, tak sa určite s nami dohodnete.

Scroll to Top